Guide to the pilsen pubs and clubs.
Pilsner pubs and restaurants


 Best users 
NickBody
1.insurgentes517
2.blatoslap510
3.Tomáš465
4.Chico308
5.vytopna273
6.Kiss240
7.L@D@214
8.Artamo209
9.21club192
10.futur95164
[How get it?]
 Statistics 
Pubs:2718
Fotos:7016
Comments:7305
Ratings:14961
Users:2897
Today visits:44
Suma:1020398
Přidej na Seznam ico rss comments ico rss ico pilsnerpubs ico pivni ico pilsenland ico ambiente ico opera browser

Frequently Asked Questions

faq

Jaký je smysl tohoto projektu?

Tento projekt vytváří rozsáhlý lidmi editovaný katalog hospod, restaurací, klubů, kaváren atd. v Čechách a na Moravě. Součástí katalogového vybavení jednotlivých profilů je možnost hodnocení a recenzování podniků, informační servis ke každému podniku a přehled akcí a kulturního děnív podnicích.

Tato databáze restaurací je jedinečná tím, že informace zde jsou prakticky nepřetržitě akutualizovány a doplňovány editally.


Jak mohu přidat podnik/hospodu?

Hospodu je možné zadat do katalogu pomocí odkazu přidat podnik. Základní zápis do databáze je zdarma, po jeho vyhodnocení editally bude profil podniku zveřejněn.


Jak lze hodnotit podnik/přidat recenzi?

Hodnocení hospod a podniků je z důvodu zachování jisté míry úrovně povoleno pouze registrovaným uživatelům, to samé platí pro recenzování. Chcete-li se na hodnocení podílet, musíte se zaregistrovat . Ohodnotit nebo přidat recenzi můžete po kliknutí na příslušný profil podniku po přihlášení.


Co znamenají naše ikonky?

KategoriePopis
club icondo klubu zahrnuje rockové a ostatní kluby

beer icon na barzahrnuje bary a music bary

beer icon na pivo (SK)zahrnuje pivnice se studenou kuchyní

beer icon na pivo (TK) zahrnuje hostince s teplou kuchyní

restaurant icon k jídlu zahrnuje restaurace a restauranty

dance icon k tanci zahrnuje diskotéky a taneční kluby

cofee icon na kafe kavárny, cukrárny atd.

wine icon na víno vinotéky a vinárny

pizza icon na pizzu pizzerie a tratorie

sport-bar icon sportbary sportbary s videoprojekcí

herna icon herny herny a nonstopy

programm icon hudební program

i-net icon připojení k internetu

arrows icon šipky

table-football icon fotbálek

pool icon kulečník nebo billiard

bowling icon bowling nebo kuželky

nonstop icon nonstop otevřeno

terrace icon terasa, letní zahrada

credit cards icon kreditní karty

gastro icon stravenky GastroPASS

cheque dejeuneur icon stravenky Cheque Dejeuneur

ticket pro icon stravenky TicketPro

china icon čínská kuchyně

bed icon k dispozici ubytování

tv icon televize nebo projekce

wheel icon bezbariérový přístup

bike icon cykloturistika/blízkost cyklostezky

star icon hodnocení hodnocení uživatelů (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

pubrank icon popularita hodnocení na základě přístupů a vyhledávání podniku


Proč nejde vložit víc fotografií?

Maximální počet fotografií je 12 + 1 pilotní fotografie ke každému podniku, celkově tedy nelze vložit víc, jak dvanáct fotografií.

Další fotografie může k podniku přiřadit pouze administrator.


Proč nemohu upravovat fotografie?

Fotografie podniku mohou upravovat, mazat a editovat pouze ti, kteří fotografie na server přidali - obvykle tedy ti, kteří podnik založili ; a editallové - viz následující otázka.


Jak změnit údaje o podniku?

Měnit údaje o podniku mohou pouze uživatelé se statusem editall Slovo editall pochází z anglického slova edit + all (tj. editovat vše), uživatelé s tímto statusem mohou editovat a měnit veškeré informace o podnicích.

Chcete-li se stát editallem můžete požádat jednoho z adminů nebo využít rychlý kontakt, aby vás editallem udělali. Zavísí to také na Vaší aktivitě a na tom jak přidáváte podniky.

Nechcete-li se registrovat, můžete nás také pomocí rychlého kontaktu informovat, je li u nějakého podniku údaj uveden chybně, nebo chybí-li nějaký údaj úplně.


Kdo je to editor a jak se jím stát?

Editor je nižší status než-li editall, znamená to, že uživatel s tímto statusem sice může editovat informace o podniku, ale jen ty základní. Ostastní uživtelé nemají ani toto právo.

Chcete-li se stát editorem, můžete zkusit napsat jednomu z adminů nebo editallů. Jestli Vás editorem udělají, závisí opět na Vaši aktivitě.


Jak získat body do hodnocení uživatelů?

Jednoduše! Stačí co nejvíc hodnotit, přídávat recenze, hospody a fotky. Hospoda = 25 bodů, recenze = 10 body, fotka = 5 body a hodnocení = 1 bod. Body jsou přičítány sice automaticky, ale v případě nějakého problému, může zasáhnout admin a body odečíst: naříklad za duplikátní vkládání fotografií, či vkládání fotografií cizích:o)


Jak zobrazit ty nejlepší podniky?

Jednoduše! V každé kategorii si můžete zvolit, jakým způsobem řadit podniky vypsané z databáze. Můžete si tak zobrazit nejlépe hodnocené, nejvíce zobrazované nebo nejnovější podniky.


Jak se vypočítává hodnocení?

Hodnocení podniků není vypočítíváno pouze jednoduchým zprůměrováním udělených bodů, ale je použito matematického vzorce, který též zohledňuje počet uživatelů, kteří daný podnik hodnotili:

indexH = (A*(S2+1))/(S2+2)

A = celkový počet bodů/součet hodnocení

S = celkový součet hodnocení


Problémy spojené s registrací

Jestli jste se zaregistrovali a nedaří se vám přihlásit, může to být tím, že konto zatím není aktivní.

Pokud jste zadali správnou emailovou adresu přišel Vám nový email, ve kterém je aktivační odkaz, na který je třeba kliknout - konto se Vám poté aktivuje a můžete se nyní přihlásit.


Jak mohu na portál umístit reklamu?

Chcete-li na náš server umístit reklamu, zařadit Váš podnik mezi doporučené, zvýraznit Váš podnik, či prostě jen tento projekt podpořit můžete si prohlídnout naši nabídku v sekci reklama .


Proč není vidět moje hodnocení?

Hodnotil(a) jste podnik a Vaše hodnocení není vidět? Nic se neděje, Vaše hodnocení samozřejmě bylo započítáno, ale jak jste si mohli všimnout, je zobrazováno vždy jen 12 uživatelských hodnocení. Zobrazení závisí na tom, kolik máte právě bodů, máte-li bodů málo a podnik již hodnotilo 12 uživatelů s vyšším počtem bodů než máte Vy, Vaše zobrazení se nezobrazí.


Jak funguje vyhledávání?

Vyhledávání můžete upřesnit tak, že hledaný výraz dáte do uvozovek: "hledaný výraz" Nenaleznete-li ve vyhledávání nic, můžete zkusit svůj požadavek naopak zobecnit přidáním hvězdičky do ke kořeni slova, tedy například hledáte-li "minipivovar" a bez výsledku, zkuste zadat "pivovar*", v tomto případě budou výstupem všechny slova obsahující zadaný výraz. Dále můžete specializovat Váš dotaz zadáním například lokality, druhu piva, který se v podniku točí, cenové kategorie nebo druh podniku, který hledáte - viz rozšířené hledání.Vyhledávací robot umí také základní skloňování, hledáte-li název ulice, vyhledávač výraz vyskloňuje a zobrazí všechny relevantní požadavky.Vyhledané výrazy jsou seřazeny podle hodnocení podniku, tedy od nejlepšího k nejhoršímu.


 Best evaluated pub 
DARKSIDE Club
0
Plzeň, 30100
DARKSIDE Club

DARKSIDE a new underground club in Pilsen

The club is designed primarily for dancing and listening to electronic music (jungle / dnb / techno / techno), but not only that, sitting with friends at the bar is commonplace. The club will also be a center of cultural events, concerts, bands and MCs, exhibitions of paintings and artistic creations, screenings of documentaries, ...

Opening hours:

Friday 21 - 07h

Saturday 21 - 07h další»


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi